Klaipėdos Maksimo Gorkio vidurinė mokyklaStandartinė versija

Naujienos
Mokyklos naujienos
Pasiekimai
Nuotraukos
Video
Mokyklai - 70
OLWEUS patyčių prevencijos programa
Struktūra ir
kontaktai

Valdymo struktūra
Komisijos, darbo grupės
Vadovai
Vadovų darbotvarkės
Posėdžiai ir susitikimai
Darbuotojai
Priimamasis
Bendros žinios
Mokiniai
Laisvos darbo vietos
Mokyklos savivalda
Kontaktai
Veiklos
sritys

Vizija‚ misija‚ filosofija
Tikslai ir uždaviniai
Vykdomos programos
Veiklos vertinimo rezultatai
Tradicijos ir pasiekimai
Mėnesio darbo planas
Metodinė veikla
Pamokų laikas
Kontrolinių darbų tvarkaraštis
Tvarkaraščiai
Neformalusis švietimas
Ugdymas karjerai
Istorija
Korupcijos
prevencija

Administracinė
informacija

Nuostatai
Dokumentai
Darbo užmokestis
Pasiekimai ir apdovanojimai
Viešieji pirkimai
Viešųjų pirkimų skelbimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Paslaugos
Mokinių priėmimas
Soc.pedagogas
Psichologas
Psichologas tėveliams
Logopedas
Spec.pedagogas
Biblioteka
Sveikata
Skaitykla
Elektroninis dienynas
Viešosios paslaugos
Nuorodos
Nacionalinis egzaminų centras
LR Švietimo ir mokslo ministerija
Olimpiados
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija
Pedagogų švietimo ir kultūros centras
Klaipėdos universitetas2017-11-19 Humanistinė pedagogika
2017-11-20 Sveikinimai

На этой неделе с днем рождения мы поздравляем:

23 ноября  поздравляем с днем рождения
учителя физкультуры
Наталью Кракене2017-11-23 Matematikos kavinė
Sveikiname mūsų progimnazijos komandą miesto konkurse "Matematikos kavinė" užėmusią II vietą.

2017-11-15 "Битва хоров"
2017-11-16 Rudeninių medelių šypsenos
Sveikiname Arianą Tislenko, 7b klasės mokinę, Klaipėdos miesto mokinių darbų iš gamtinės medžiagos parodoje "Rudeninių medelių šypsenos"  apdovanotą diplomu už menišką darbą.
2017-11-23 „Pažinti, kurti, gyventi!“
     Jeigu manęs kas paklaustų, apie ką aš mąstau, ilgai nedelsdama atsakyčiau: „Apie savo amžių ir... apie naujas idėjas, kurios kyla po ilgų kūrybinio darbo metų ir įgytos patirties“. Taip, taip, dvidešimt treji metai atiduoti jaunimo teatrui „Maska“ („Kaukė“), penkeri – vaikų teatrui „Vesnuška“ („Strazdanėlė“), dešimt – mokytojų teatrui „Peremena“ (Pertrauka“). Septynis kartus mokykloje kilo scenos uždanga tarptautinio vaikų ir jaunimo festivalio „Gintarinė aušra“ dalyviams. Atrodytų, na ko dar nerimsta pakankamai „suaugęs, elegantiško amžiaus“ žmogus? (Taip apie laimingąją, tokią kaip aš, pasakytų psichologai, švelniai vadindami „kam per šešiasdešimt“).

2017-11-23 OLWEUS patyčių prevencijos programa
        Olweus patyčių prevencijos programa mūsų mokykloje pradėta įgyvendinti nuo 2017 m. rugsėjo mėn. iki 2018 m. gruodžio mėn. Programos įgyvendinimo trukmė - 18 mėnesių.

       Olweus programa yra sukurta Norvegijoje. Jos autorius- prof. Dan Olweis, daugiau kaip 30 metų nagrinėjantis patyčių ir smurto temas. Programa sėkmingai taikoma ne tik Norvegijoje, bet ir kitose šalyse - JAV (36 valstijose), Švedijoje, Islandijoje. Smurto tyrimų ir prevencijos centras JAV, Kolorado valstijoje, paskelbė ją viena iš 12 efektyviausių smurto prevencijos programų pasaulyje. Programos įgyvendinimo rezultatai Norvegijoje rodo, kad ženkliai sumažėjo patyčios tarp bendraamžių mokykloje (30-70%), taip pat pagerėjo santykiai ne tik tarp bendraamžių, bet ir tarp mokinių ir mokytojų. Šioje programoje dalyvavę mokytojai ir mokiniai įgijo didesnę socialinę kompetenciją, reikšmingai sumažėjo asocialių poelgių (vandalizmo, muštynių, vagysčių, pamokų praleidinėjimo).

2017-11-17 Baltic Amber Suwalki 2017

Sveikiname 8a klasės mokinį Jevgenijų Jafišovą, užėmusį tarptautiniame šokių  festivalyje-konkurse "Baltic Amber Suwalki 2017"  I vietą.2017-11-21 Tarptautinis jaunimo turnyras "Svetoč: Krikščionybė ir kultūra-2017"
Sveikiname mūsų progimnazijos komandą tarptautiniame turnyre "SVETOČ: Krikščionybė ir kultūra-2017" užėmusią I-ą vietą

2017-11-16 Ugdymo karjerai konkursas “Profesijų labirintas”
      Lapkričio 16 d., ketvirtadienį, mokyklos aštuntokų komanda dalyvavo ugdymo karjerai konkurse „Profesijų labirintas“, kurio tikslas- skatinti mokinių domėjimąsi profesijų pasauliu, orientuoti mokinius į aktyvų savo profesinės karjeros kūrimą, ugdyti karjeros valdymo įgūdžius. Konkurso dalyviai: bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių komandos.

2017-11-17 5-tų klasių kvadrato varžybos

      Lapkričio 14 d. mokykloje vyko 5-tų klasių kvadrato varžybos. Nugalėtojais tapo 5b klasės komanda, antrąją vietą užėmė 5d klasė, trečią – 5c klasės komanda, o ketvirtąją – 5a klasė. Kiekvieną komandą palaikė sirgaliai, kurie labai palaikė savo bendraklasius.

      Dėkojame visiems dalyviams ir sirgaliams, klasių vadovams ir mokinių tėveliams, kurie padėjo organizuoti šią sporto šventę.

Sveikiname!

2017-11-16 Tarptautinė tolerancijos diena mokykloje

     Lapkričio 16-oji - Tarptautinė tolerancijos diena. Tolerancijos dienos simbolis- rankos. Visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko, suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų – skirtingos rankos.

       Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.

      Klasės valandėlių metu mokiniai aptarė nepakantumo, netolerancijos atvejus mokykloje, klasėje. Labai svarbu- tolerancijos ribos ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu. Tolerancija yra mūsų pačių rankose.

Socialinė pedagogė R.Malčienė2017-11-13 Ekskursija į Klaipėdos policijos komisariatą
  2d klasės mokiniai, siekdami pažinti policininko profesiją, darbo ypatumus ir svarbą, apsilankė Klaipėdos policijos komisariate. Ekskursijos metu vaikai ugdė pagarbą policinkams, vykdė nepilnamečių nusikalstamumo prevenciją, prisiminė ir pakartojo pagrindines elgesio viešose vietose ir keliuose taisykles

2017-11-13 Respublikinis projektas „Pažink valstybę“ tęsiasi.
2017- 11- 08 Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos 6a mokiniai, jų tėvai ir mokytojai lankėsi Klaipėdos policijos komisariate.
 
2017-11-13 Atvira pamoka „Jaunimo vertybių pasaulis“
     Lapkričio 9 d., Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijai dalyvaujant jaunimo projekte „Kinas „Valančiukai“, progimnazijoje vyko atvira pamoka, skirta šiuolaikinio jaunimo vertybėms puoselėti. Projektas „Valančiukai“ skirtas vyresnių klasių mokiniams. Remiant Klaipėdos miesto savivaldybei, jį vykdo krikščioniško švietimo bendrija „Žodis“.

2017-11-12 Karjeros pamokoje – logistikos specialistas
       Lapkričio 10d. 8b klasės karjeros pamokoje svečiavosi logistikos kompanijos UAB "All Overseas" (http://www.alloverseas.net/)direktorius Vladimiras Pavlovičius Koniševas, mokinų Kristinos ir Ksenijos Koniševų tėtis.

2017-11-09 Pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso ,,Plunksnelė” I etapas

Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos mokykloje 2017-11-07 vyko tradicinio pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso ,,Plunksnelė” I etapas.

Mokyklinio konkurso nugalėtojai:

1. Jana Chropenko, 3 c klasės mokinė, nugalėjo tarp 3-ių klasių mokinių (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Momkienė);

2. Anastasija Išimceva, 4 a klasės mokinė, nugalėjo tarp 4-tų klasių mokinių (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Giedra Bočkuvienė).

Sveikiname ir linkime sėkmės 2017-11-16, miesto konkurse!

2017-11-02 Intelektualinis žaidimas „Noriu viską žinoti“
      Spalio 23 d. 2a ir 2c klasėse vyko intelektualinis žaidimas „Noriu viską žinoti“.

2017-11-02 Auksinis ruduo
Spalio 23 d. pradinėjė mokykloje vyko mokinių projektas „Auksinis ruduo“. Klasėse mokiniai rinko ir sistemino medžiagą apie rudenį, rašė rašinius, kūrė eiles, piešė, lipdė, aplikavo. Tėveliai daug prisidėjo prie vaikų kūrybinių darbų – padėjo savo vaikams-pirmokams iš rudens gėrybių pagaminti įdomiausių darbelių. Mokinių darbai puošė mokyklą.

2017-10-31 Projektas "Pažink valstybę"
    Švietimo ir mokslo ministerija, drauge su Ugdymo plėtotės centru ir Valstybės pažinimo centru įgyvendina projektą ,,Pažink valstybę“, kurio tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas ir jų sprendimo būdus, pagal galimybes įsitraukiant į viešųjų reikalų sprendimą.