Klaipėdos Maksimo Gorkio vidurinė mokyklaStandartinė versija

Naujienos
Progimnazijos renginiai
Mokyklos naujienos
Patirtinis ugdymas
Aktyvi mokykla. Fizinio aktyvumo skatinimas ir sveikatos stiprinimas
SVEIKINIMAI
Pasiekimai
Kryptingo meninio ugdymo (teatro) programos klasės
Būsimiesiems pirmokams
Tarptautinis Erasmus+ KA229 bendrojo ugdymo mokyklų mainų projektas “Mūsų skirtumai - mūsų turtas” (Our Differences are our Ri
Tarptautinis Erasmus+ KA229 bendrojo ugdymo mokyklų mainų projektas “Nauji potyriai spalvina mūsų pasaulį” ( Life is colored w
Erasmus+ KA101 projektas
Projektas „Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms
Gamtos mokslų edukacinė erdvė „Kelias į mokslą“
OLWEUS patyčių prevencijos programa
‘’Let’s play lively, study digitally ‘’
Mokyklai - 75
6a klasės karantino kronika: padėkos laiškai
Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,Gintarinė aušra - 2021
Проект
Struktūra
Struktūra
Bendros žinios
Mokyklos direktorė
Administracija
Vadovų darbotvarkės
Mokytojai
Mokiniai
Mokyklos savivalda
Komisijos, darbo grupės
Laisvos darbo vietos
Veiklos
sritys

Vizija‚ misija‚ filosofija
Tikslai ir uždaviniai
Vykdomos programos
Veiklos vertinimo rezultatai
Tradicijos ir pasiekimai
Mėnesio darbo planas
Metodinė veikla
Pamokų laikas
Kontrolinių darbų tvarkaraštis
Tvarkaraščiai
Neformalusis švietimas
Ugdymas karjerai
Istorija
Socialiniai partneriai
Administracinė
informacija

COVID-19 dokumentai
Strateginis, veiklos ir ugdymo planai
Tvarkų aprašai
Taisyklės ir nuostatai
Darbo užmokestis
Viešieji pirkimai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Sveikata
Mokyklos sveikatos specialistė
Mokinių sveikatos duomenų analizė
COVID-19
Aktuali informacija
Paslaugos
Maitinimas
Soc.pedagogas
Psichologas
Psichologas tėveliams
Logopedas
Spec.pedagogas
Biblioteka
Elektroninis dienynas
Viešosios paslaugos
Nuorodos
Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA)
Nacionalinis egzaminų centras
Olimpiados
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija
Pedagogų švietimo ir kultūros centras
Klaipėdos universitetas2022-11-29 Patirtinis ugdymas. „Mano šalies amatai“. Edukacinis užsiėmimas Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje ,,Kalėdų belaukiant“, kalėdinio žaisliuko pynimas ir rišimas iš šiaudų.

Šiais metais Maksimo Gorkio progimnazija tęsia mokinių ugdymą per patyrimą, o 3a ir 3 b klasių ugdytiniai kartu su klasių vadovėmis Tatjana Kazadojeva ir Lidija Kaupiene bei lietuvių kalbos mokytojomis Giedra Bočkuviene ir Jolita Šiaudvytiene nagrinėja savo šalies amatų temą.

Klasių vadovės informatyviai ir naudodamos „Smart“ lentos privalumus supažindino ir išmokė mokinius kruopščiai, tvarkingai, dailiai iš juostelių pasigaminti spalvingus gyvūnėlius, kurie žaismingai papuošė 3a ir 3b klases.

2022-11-25 Miesto 5-6 klasių mokinių viktorina ,,Lietuvos žemės šventos vietos”

Penktadienį, lapkričio 25 dieną, vyko pirmoji pravoslavų religijos viktorina ,,Lietuvos žemės šventos vietos”tarp 5-6 klasių mokinių.

Viktorina vyko ,,Pajūrio” progimnazijoje. Mūsų mokyklai atstovavo 5- 6 klasių mokinių komanda: Emilija Pupkutė, Sofija Rimkutė, Georgijus Muravitskis, Markas Morevas, Timūras Jermakovas, Artemijus Belikovas, Arutiunas Gabrielianas, Ruslanas Kalmagambetovas.

Vaikai pademonstravo puikų komandinį žaidimą, džiaugėsi galimybe pabendrauti ir… pasmaguriauti saldžiu prizu!

Dėkoju visiems!

Mokytoja N. Djakova

2022-11-22 Meninio skaitymo konkursas „ UŽBURIANTYS POEZIJOS GARSAI“

Lapkričio 14 dieną vyko tradicinis 5 – 8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, skirtas poetams, kurių jubiliejus minime 2022 -aisias metais. Skaitovų lūpomis skambėjo žinomų rusų poetų M. Cvetajevos, I. Severianino. K. Balmonto, A. Tolstojaus, B. Achmadulinos, R. Roždestvenskio, K. Čiukovskio eilės.

5 klasių mokinių prizininkai: I vieta – N. Oleinik (5d kl.), II vieta – L. Ivanickij (5c kl.), III vieta – S. Chaponova ir A. Packievič (5b kl.). Prizininkai 6 klasėse: I vieta – A. Djakova (6c kl.), II vieta – K. Ksendzova (6a kl.), III vieta – D. Radiuk ir T. Čeredničenko (6c kl.). Prizinių vietų laimėtojai 7 klasėse: I vieta – M. Romanova (7a kl.), II – D. Bliudžiūtė (7d kl.), III vieta – A. Lauš (7a kl.). 8 klasėse I-ąją vietą laimėjo A. Karpalo (8a kl.).

Mielieji vaikai, linkime jums sėkmės miesto meninio skaitymo konkurse, kuris įvyks lapkričio 25 dieną „Žaliakalnio „ gimnazijoje.

Metodinės grupės pirmininkė – rusų kalbos ir literatūros mokytoja I. Gorbačiova


2022-11-18 Klaipėdos miesto mokyklų rusų ugdomąja kalba pradinių klasių mokinių eilėraščių iliustracijų ir raiškiojo skaitymo konkursas „Rudenėlio spalvos“
Sveikiname mūsų progimnazijos mokinius Denielį Bitounti – Mpompą, 3a klasės mokinį (lietuvių kalbos mokytoja Laima Stelingienė), ir Mariją Trofimovą, 2t klasės mokinę (lietuvių kalbos mokytoja Donata Brazdeikienė), Klaipėdos miesto mokyklų rusų ugdomąja kalba pradinių klasių mokinių eilėraščių iliustracijų ir raiškiojo skaitymo konkurse Rudenėlio spalvos“, kuris įvyko Klaipėdos "Gabijos" progimnazijoje, 2022-11-18,  laimėjus prizines vietas.


2022-11-16 KLAIPĖDOS MAKSIMO GORKIO PROGIMNAZIJOS 2022-2023 MOKSLO METŲ OLWEUS PROGRAMOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMO SISTEMOS (OPKUS) PLANAS

KLAIPĖDOS MAKSIMO GORKIO PROGIMNAZIJOS 2022-2023 MOKSLO METŲ OLWEUS PROGRAMOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMO SISTEMOS (OPKUS) PLANAS

2022-11-16 Tolerancijos diena progimnazijoje

Šių metų Tolerancijos dienos simbolis- Tolerancijos namas! „Smalsučių“ priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1-8 klasių mokiniai kalbėjo apie savo artimiausią aplinką, kurioje gyvena (ar pastebi, atkreipia dėmesį į žmonių tarpusavio santykius, tolerancijos/ netolerancijos atvejus). Šių metų Tolerancijos dienos ženklas namas – skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje. Tačiau kartais žmonių skirtingumas sukelia kitiems pyktį. Tad per siūlomą Tolerancijos namo simbolį kvietėme diskutuoti apie skirtingus požiūrius, situacijas iš šių dienų aktualijų bei pavyzdžių iš istorijos.

Olweus programos koordinatorė Rūta Malčienė

2022-11-09 Lapkričio mėn. mes sveikiname

В ноябре месяце свой день рождения будут отмечать:

Учителя начальных классов Марина Печникова и Елена Осипова, помощница учителя Галина Барановская и учитель физики Наталья Пликосова.

 Все самые лучшие пожелания для Вас!

2022-10-12 Žygio diena, 3a ir 3b klasėse

2022-10-12 Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos pedagogai ir mokiniai dalyvavo pažintinėje kultūrinėje dienoje - Žygio dienoje, kurios vienas iš tikslų buvo nužingsniuoti kuo daugiau žingsnių, skatinti aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą.

3a ir 3b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Tatjana Kazadojeva ir Lidija Kaupiene bei lietuvių kalbos mokytojomis Jolita Šiaudvytiene ir Giedra Bočkuviene pasirinko keliauti į Ventės rago ornitologijos stotį.


2022-11-15 Rusų kalbos mylėtojai

SVEIKINAME!

Sveikiname 6c klasės komandą ,,Rusų kalbos mylėtojai“ tradiciniame intelektualiame žaidime ,,Didžiuojuosi savo gimtąja kalba“ laimėjusią garbingą II-ąją vietą. Varžytuvės tarp keturių šeštųjų klasių komandų lapkričio 10 dieną vyko ,,Gabijos“ progimnazijoje. Be mūsų mokyklos šeštokų šiame intelektualiame žaidime dalyvavo ,,Gabijos“ ir ,,Pajūrio“ progimnazijų komandos. Sveikiname prizininkus – šio žaidimo II – osios vietos laimėtojus: šaunųjį komandos kapitoną – intelektualą Romą Karasiovą, o taip pat ir kitus komandos narius – Enriko Tucci, Daniilą Radiuką, Kyrylo Bidennyi, Aną Djakovą, Rodioną Mironovą, Romaną Skačkovą, Timurą Čeredničenko! Vaikai, mes Jumis didžiuojamės!

Metodinės grupės pirmininkė

rusų kalbos ir literatūros mokytoja I. Gorbačiova


2022-11-14 Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo tautinių mažumų mokyklų 8, 9 klasių mokinių anglų kalbos komandinis konkursas "My Native Town Klaipėda"

Lapkričio 14 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos konkurse „Mano gimtasis miestas Klaipėda“, kurį organizavo Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija. Atlikdami 4 turų užduotis, mokiniai turėjo galimybę ne tik patikrinti ir pagilinti savo žinias apie Klaipėdą, pažinti savo miesto kultūrines aplinkas, bet ir įdomiai praleisti laiką su savo bendraamžiais.

Susumavus visų užduočių rezultatus, išaiškėjo, jog mūsų progimnazijos mokinių komanda buvo stipriausia iš visų keturių konkurse dalyvavusių komandų: „Aitvaro“ gimnazijos, „Santarvės“ ir „Gabijos“ progimnazijų ir laimėjo garbingą PIRMĄJĄ vietą!

Sveikiname anglų kalbos konkurso nugalėtojus – 8a ir 8b klasių mokinius: Milaną Karpuk, Liepą Paliokaitę, Kateriną Cepovą, Alisą Polegoshko, Marką Štanko ir Danielių Stepanovą, kuriuos konkursui ruošė anglų kalbos mokytojos Olga Normantienė, Olga Suchova ir Marina Muzyka.2022-11-13 Paskutinę projekto dieną Rumunijoje
Paskutinę projekto dieną Rumunijoje vykome į Drakulos pilį. Kelionės metu, kuri truko net 5 valandas, žavėjomės Karpatų kalnų grožiu bei šnekučiavomės su projekto partneriais. Po ilgos kelionės, atsisveikinę su Rumunijos komanda, likome Bukarešte laukti rytojaus????

2022-11-10 KETVIRTOJI projekto "Nauji potyriai spalvina pasaulį" diena
KETVIRTOJI projekto "Nauji potyriai spalvina pasaulį" diena prasidėjo nuo draugiško miesto mero sveikinimo ir nuoširdaus pokalbio. Po susitikimo su meru, vykome į mokyklą ir atlikome paskutines edukacines veiklas. Pasidžiaugėme savo ir kitų darbeliais, o po tradicinių vaikiškų dainelių, vyko iškilminga sertifikatų įteikimo ceremonija


2022-11-09 ANTROJI DIENA "Sfantul Andrei" mokykloje
ANTROJI DIENA "Sfantul Andrei" mokykloje prabėgo aktyviai ir įdomiai. Mokiniai ne tik žaidė sportinius žaidimus, bet ir atliko įvairius fizikinius bandymus. Papietavę nuvykome į etnografijos muziejų, kur mūsų laukė kūrybinės dirbtuvės.

2022-11-09 Lietuvos Kiokušin Karatė taurės varžybos

Norime kartu su Jumis pasidžiaugti mūsų auklėtinių pasiekimais spalio 29 dieną vykusiose Lietuvos Kiokušin Karatė taurės varžybose:

Artiom Chropenko - III vieta

Artiom Kostyrev - III vieta

Sveikiname!


2022-11-09 TREČIOJI projekto diena
TREČIOJI projekto diena prasidėjo nuo duonos kepimo edukacijos, po kurios projekto dalyviai mokėsi rumunų liaudies šokių. Po pietų grožėjomės Dunojaus upe, rudeniškai nuspalvintais jo krantais.

2022-11-07 Patirtinio ugdymo veikla „Mano šalies amatai. Baltiški papuošalai“ Klaipėdos Kalvystės muziejuje, 3a ir 3b klasės
2022-10-27, 3a ir 3 b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis Tatjana Kazadojeva ir Lidija Kaupiene bei lietuvių kalbos mokytojomis Jolita Šiaudvytiene ir Giedra Bočkuviene pradėjo vykyti metų patirtinio ugdymo veiklą „Mano šalies amatai“. Susipažino su metų programos tema, tikslu ir užaviniais, stebėjo ir aptarė pateiktį „Mano krašto amatai“.

2022-11-07 Rumunija, Breilo mieste "Sfantul Andrei" mokykloje
       Mokinių ir mokytojų grupė išvyko į projekto "Nauji potyriai spalvina pasaulį" mobilumą Rumunijoje, Breilo mieste "Sfantul Andrei" mokykloje. Pirma vizito diena prasidėjo nuoširdžiu direktorės sveikinimo žodžiu bei nuotaikingu mokinių sutikimo koncertu. Po tradicinių šalies užkandžių, vaikai atliko pirmą užduotį - ant spalvotų balionų užrašę savo vardą ir nupiešę simbolį, prisistatė, o "Interviu" metodo pagalba susipažino su kitų šalių dalyviais. Pašokę Rumunijos vaikų šokius-žaidimus ir papietavę, pajudėjome į ekskursiją po miestą su vietiniu gidu.

2022-10-26 2022 m. pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Plunksnelė“, I etapas
2022 m. spalio mėn. 26 dieną Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijoje įvyko 2022 m. pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurso „Plunksnelė“ I etapas. Mokykliniame konkurse dalyvavo antrokai, trečiokai ir ketvirtokai – iš viso 13 mokinių.

2022-10-21 5- 6 klasių kvadrato varžybos
 Spalio 17 – 18 dienomis mūsų mokykloje vyko kvadrato varžybos tarp 5 – 6 klasių.

5 -ų klasių varžybas laimėjo 5 a klasės komanda, stipriausi tarp šeštokų buvo 6b klasės mokiniai. Sveikiname visus dalyvius ir, žinoma, nugalėtojus!


2022-10-18 Mokyklinė kuprinė
Spalio 12 diena 1 t klasės mokiniai, išmokę lietuviškai mokyklinių priemonių pavadinimus, atlikę kalbines ir žaidybines užduotis apie kuprinę, kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Giedra Bočkuviene ir Jolita Šiaudvytiene, pamoką pradėjo mokyklų visuomenės sveikatos specialistės Dianos Užgalienės kabinete.